pl Polish
pl Polish
Rezerwacja online
Przyjazd29Lis>
Wyjazd30Lis>
Sprawdź termin

Znamy szczegóły tegorocznego sezonu

Lato w Festiwalowym Mrągowie

10 WEEKENDÓW, 30 IMPREZ

w tym 16 wydarzeń na festiwalowym amfiteatrze, aż 6 transmitowanych przez telewizje. W przestrzeni miejskiej i w amfiteatrze nad jeziorem Czos tego lata wystąpią gwiazdy polskiej sceny artystycznej, najlepsi kabareciarze, stand-upowcy, a także fantastyczni soliści operowi i zawodnicy mieszanych sztuk walki. Lato w Festiwalowym Mrągowie będzie tworzyć dobre emocje.

 

 

Jedna z najbardziej zróżnicowanych ofert kulturalnych na Mazurach, a w niej sztandarowe wydarzenia takie jak legendarny Piknik Country, sentymentalny Festiwal Kultury Kresowej czy przezabawna Mazurska Noc Kabaretowa. W imprezowym rozkładzie jazdy tegorocznego lata w Mrągowie zaplanowano aż cztery nowości: Musical „Pora jeziora”, I Mazurska Noc Rozrywki, Mrągowski Festiwalu Komedii czy Gala Fight Exclusive Night.

Na scenie festiwalowego amfiteatru malowniczo położonego nad jeziorem Czos wystąpią znani i lubiani artyści: Sanah, Ørganek, Lady Pank, Margaret, Cleo czy Michał Wiśniewski. Nie zabraknie również śmietanki polskiego żartu kabaretów Ani Mru Mru, Paranienormalni, stand-up’owców Piotra Zoli Szumlowskiego czy Adama Van Bendlera. Seria letnich plenerowych koncertów w Mrągowie to nie tylko duże imprezy w festiwalowym amfiteatrze, ale również klimatyczne wydarzenia w przestrzeni miejskiej. Przede wszystkim to ogromna dawka dobrych emocji, głównie popowych, rockowych, soulowych, ale także countrowych, operowych i kresowych.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Dłużej? Taniej!

Już od 300 zł za dobę ze śniadaniem

Sprawdź teraz

Silver 50+

Mrągowo - odpoczynek, relaks i regeneracja

Szczegóły pakietu

Wakacje

Tylko teraz oferta First Minute

Zaplanuj wakacje

Zarezerwuj

Gwarancja najniższej ceny tylko tutaj

Połącz teraz

  Jak do nas trafiłaś/eś?

  Jak chcesz spędzić czas u nas?

  Planowana data przyjazdu *

  Planowana data wyjazdu *

  Zapraszamy na nasze media społecznościowe

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
  Call Now Button