Rezerwacja
Zadzwoń
Rezerwacja

Praca

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa w Mrągowie – to czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny będący w sieci Mercure. Zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości i organizatorów konferencji. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Obecnie poszukujemy:

Aktywny sprzedawca
usług hotelowychSzczegóły oferty

Specjalista ds rezerwacji
indywidualnejSzczegóły oferty

Specjalista ds sprzedaży konferencyjnej lub grupowejSzczegóły oferty

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania zniżek w naszym hotelu. Oferujemy: 10% rabatu przy rezerwacji pakietu pobytowego oraz 20 % rabatu od ceny dnia, a także darmowe śniadania dla dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.