Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Regulamin zakwaterowania zwierząt

  • 1. Hotel akceptuje zwierzęta domowe. Zakwaterowanie Gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach.
  • 2. Prosimy o uzgadnianie ze służbą pięter (tel. 839 lub 821) godziny sprzątania pokoju w trakcie Państwa pobytu. Jednocześnie informujemy, że w czasie sprzątania zwierzę nie powinno znajdować się w pokoju.
  • 3. W miejscach ogólnodostępnych Właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu.
  • 4. Właściciele są odpowiedzialni za zachowanie swoich zwierząt i niezakłócanie spokoju innym Gościom. W przypadku powtarzających się skarg ze strony innych Gości lub personelu, Hotel zastrzega sobie prawo do prośby o usunięcie zwierzęcia z Hotelu.
  • 5. Za wszystkie szkody i straty spowodowane przez zwierzęta na terenie Hotelu odpowiadają ich Właściciele.
  • 6. Zwierzęta nie mogą być wprowadzane do części gastronomicznej oraz rekreacyjnej hotelu. Wyjątek stanowi pies przewodnik.
  • 7. Właściciel jest zobowiązany do każdorazowego sprzątania odchodów pozostawionych przez swoje zwierzę. Hotel zapewnia woreczki na odchody, które są dostępne w recepcji hotelu oraz u pokojowej.
  • 8. Do karmienia zwierząt, na życzenie udostępniamy specjalne miseczki.
  • 9. Właściciel powinien posiadać książeczkę zdrowia zwierzęcia z aktualnymi wpisami o szczepieniach i odrobaczeniu.
  • 10. Zakwaterowanie zwierząt jest odpłatne, a opłata za pobyt została ustalona w cenniku hotelowym.

Powyższy regulamin został przygotowany w trosce o wszystkich Gości hotelowych, również tych, którzy z różnych względów obawiają się spotkania z psem lub innym zwierzęciem domowym. Prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad.

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania zniżek w naszym hotelu. Oferujemy 20 % rabatu od ceny dnia, a także darmowe śniadania dla dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu (promocje nie łączą się).

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.