Rezerwacja
Zadzwoń
Rezerwacja

Siłownia & Fitness

Centrum Fitness w Hotelu Mercure Mrągowo na Mazurach

Siłownia & Fitness

Każdego dnia szukamy sposobów aby wyglądać ładnie i czuć się lepiej. Relaks, zdrowie oraz utrzymanie sprawności fizycznej są dla nas jednym z najistotniejszych elementów codziennego życia. Odprężenie i spokój naszego umysłu można osiągnąć tylko wtedy, gdy nasze ciało jest w dobrej formie fizycznej. Zachęcamy do stylu życia FIT, dlatego proponujemy naszych gościom korzystanie z usług wyjątkowego Centrum Fitness w Hotelu Mercure Mrągowo na Mazurach.

Centrum Fitness zaprasza w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00
Sobota - Niedziela 7:00-21:00

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania zniżek w naszym hotelu. Oferujemy: 10% rabatu przy rezerwacji pakietu pobytowego oraz 20 % rabatu od ceny dnia, a także darmowe śniadania dla dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.