Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Siłownia & Fitness

Każdego dnia szukamy sposobów aby wyglądać ładnie i czuć się lepiej. Relaks, zdrowie oraz utrzymanie sprawności fizycznej są dla nas jednym z najistotniejszych elementów codziennego życia. Odprężenie i spokój naszego umysłu można osiągnąć tylko wtedy, gdy nasze ciało jest w dobrej formie fizycznej. Zachęcamy do stylu życia FIT, dlatego proponujemy naszych gościom korzystanie z usług wyjątkowego Centrum Fitness w Hotelu Mrągowo Resort na Mazurach.

Siłownia & Fitness

Centrum Fitness zaprasza w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00
Sobota - Niedziela 7:00-21:00

W dniu 13.05.2019 siłownia nieczynna z powodu prac remontowych. Za utrudnienia przepraszamy.

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.