Rezerwacja
Zadzwoń
Rezerwacja

WESELE, ŚLUB NA MAZURACH

Wyjątkowe i niezapomniane wesele w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & SPA
Polecany przez nowożeńców.

WESELE, ŚLUB NA MAZURACH

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa kompleksowo organizuje uroczystości weselne. Pod naszą opieką będziecie w pełni mogli oddać się celebrowaniu tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, a my wszystkiego dopilnujemy.

KAŻDEJ MŁODEJ PARZE, która zorganizuje przyjęcie weselne gwarantujemy w cenie:

 • powitanie Państwa Młodych chlebem i solą,
 • pokój dla Państwa Młodych,
 • powitanie Państwa Młodych i Gości kieliszkiem wina musującego

Dodatkowo

 • specjalne ceny pokoi oraz parkingu dla Gości weselnych (ceny zależne od terminu i ilości Gości),
 • tort we własnym zakresie lub możliwość zamówienia tortu przez hotel,
 • dekoracja sali we własnym zakresie lub możliwość zamówienia dekoracji przez hotel,
 • oprawa artystyczna przyjęcia weselnego we własnym zakresie lub możliwość zamówienia przez hotel.

Ceny

 • Cena przyjęcia weselnego wraz z poprawinami 300 pln od osoby.
 • Dziecko do lat 3 bezpłatnie Dziecko od 4 do 12 lat 150 pln
 • Istnieje możliwość wykupienia pakietu napoi bezalkoholowych za dodatkową płatnością 60 pln/os. (napoje na całą noc bez limitu): sok owocowy, Coca-Cola, Fanta, Sprite.
 • Oferujemy również pakiety alkoholowe w różnym asortymencie.
 • W przypadku własnych napoi i alkoholi pobieramy "korkowe" w wysokości 25 pln za każdą butelkę wódki czystej 0,5l lub wina i kolorowych alkoholi typu Ballantines 0,7l.

Opinie

Paulina i Rafał "Rewelacyjne wesele w Hotelu Mercure!!!"
Strzałem w dziesiątkę okazało się powierzenie organizacji naszego wesela hotelowi Mercure. Pomimo utrudnienia jakim był fakt, że nie mieszkam w Mrągowie,cała organizacja przebiegała bardzo sprawnie i szybko. Godny podkreślenia był profesjonalizm spotkań organizacyjnych. Możliwość porozmawiania z szefem kuchni o menu, specjalnych dietach niektórych gości, z kierownikiem sali o obsłudze technicznej, czy też z kierownikiem hotelu o zapotrzebowaniu na noclegi i koordynacji całego wesela, dawała poczucie profesjonalnego i zarazem indywidualnego podejścia do naszego przyjęcia. Samo wesele zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Obsługa skrupulatnie przestrzegała wcześniej zaplanowanych instrukcji,była zawsze tam, gdzie występowała taka potrzeba. Na deser zostawiłem jedzenie, które było po prostu rewelacyjne. Posiłki były przepyszne, nietuzinkowo udekorowane i bardzo apetyczne. Bufet przekąsek na ciepło,zimno,słodki kącik, czy też bar owocowy był przepięknie udekorowany, nie wspominając o jakości i smaku. Goście weselni byli zachwyceni i niejednokrotnie podkreślali, że jedzenie było fantastyczne, i że to najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byli Jeżli chodzi o nas, Państwa Młodych to z niecierpliwością czekamy na kolejne wesele w Hotelu Mercure, teraz już jako goście.
Hotel Mercure dziękujemy!!

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania zniżek w naszym hotelu. Oferujemy: 10% rabatu przy rezerwacji pakietu pobytowego oraz 20 % rabatu od ceny dnia, a także darmowe śniadania dla dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.