Rezerwacja online
Przyjazd15Lip>
Wyjazd16Lip>
Sprawdź termin

Agnieszka Chylińska – koncert 02.08.2024

SZCZEGÓŁY

Zapraszamy na koncerty Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich artystek.

 

Koncerty autorki takich przebojów jak Jest nas więcej, Kiedyś do ciebie wrócę, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i zastrzyk pozytywnej energii.

 

Od kilkudziesięciu lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczy własną ścieżką i nie boi się podejmować artystycznego ryzyka. Odważnie eksperymentując ze swoim scenicznym wizerunkiem, nieustannie udowadnia swoją muzyczną wszechstronność. Teraz zaprasza do wspólnego powspominania minionych lat obfitujących w sukcesy, emocjonujące wyzwania i ogrom emocji.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznej podróży przez współczesne przeboje oraz największe hity i utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki i rozsmakować się w jej twórczości. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

 

Agnieszka Chylińska w ramach letniej diamentowej trasy koncertowej odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów prawdziwie dobrej muzyki.

 

Poczuj magię letniej diamentowej trasy i daj się porwać bezkonkurencyjnej charyzmie ikony polskiej muzyki, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

 

Bilety już dostępne! [Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo].

ZAREZERWUJ POBYT

Rezerwacja online
Przyjazd15Lip>
Wyjazd16Lip>
Sprawdź termin
Call Now Button