pl Polish
pl Polish
Rezerwacja online
Przyjazd18Maj>
Wyjazd19Maj>
Sprawdź termin

Niebanalne miejsce na szkolenie lub konferencję

organizacja konferencji mazuryNiemal w każdej firmie organizowane są spotkania biznesowe, konferencje, kursy, szkolenia i różnego rodzaju warsztaty. Celem organizowania takich spotkań może być wymiana informacji, omówienie danego problemu, zdobycie wiedzy i nowych umiejętności lub poprawa tych posiadanych.

 

Ciekawą propozycją na niebanalne miejsce i zaskoczenie współpracowników lub partnera biznesowego może być zorganizowanie szkolenia lub konferencji na Mazurach. Połączy to przyjemne z pożytecznym i zapewni Państwa zadowolenie. Mazury są jednym z bardziej malowniczych regionów Polski. Są niezwykłą przestrzenią dla każdego, bez względu na to w jakim celu są odwiedzane. To nie tylko doskonałe miejsce aby się zrelaksować, wypocząć czy aktywnie spędzić czas. Mazury to także miejsce, które sprzyja pracy, inspiruje i motywuje do działania. Zawdzięczają to wielu dostępnym rozrywkom, ciekawymi zakątkami a przede wszystkim interesującej historii oraz bogatej kulturze. Jedną z  miejscowości, której nie sposób pominąć podczas przyjazdu na Mazury jest Mrągowo. Tu mieści się nasz hotel, w którym doświadczony personel zajmuje się planowaniem oraz organizowaniem szkoleń, konferencji spotkań biznesowych i wielu innych wydarzeń.

 

Organizacja szkoleń i konferencji na Mazurach z Hotelem Mrągowo Resort&Spa

W ofercie naszego hotelu znajdują się organizacja konferencji i szkoleń na Mazurach, eventów firmowych i warsztatów na najwyższym poziomie. Posiadamy bogate zaplecze konferencyjne i organizacyjne. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dyskusyjne oraz 7 nowoczesnych, klimatyzowanych sal, które zapewnią odpowiednią atmosferę. Każda z sal jest zaopatrzona w sprzęt audiowizualny zapewniający przyjemne oraz skuteczne przeprowadzenie spotkania.

 

Do dyspozycji oddajemy również zaplecze relaksacyjno-rozrywkowe, z którego mogą Państwo korzystać na przykład podczas kilkudniowych konferencji lub szkoleń weekendowych. Wypoczynek oraz atrakcje podczas czasu wolnego mogą Państwu zapewnić prywatna plaża nad jeziorem Czos, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerowego, centrum wellness i spa, baseny, siłownie oraz lobby bar, kręgielnia i klub nocny.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę internetową. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oraz troską o jak najlepszą jakość usług z naszej strony. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm w zorganizowaniu Państwa spotkania, szkolenia lub konferencji na Mazurach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
Call Now Button