Rezerwacja online
Przyjazd29Maj>
Wyjazd30Maj>
Sprawdź termin

Konferencje na Mazurach

Konferencje

Nad Jeziorem Czos w malowniczym regionie Mazur znajduje się doskonałe miejsce do organizacji konferencji – Hotel Mrągowo Resort & Spa. To idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju i pięknych krajobrazów, a jednocześnie potrzebujących profesjonalnego zaplecza konferencyjnego.

Hotel Mrągowo Resort & SPA to nie tylko piękne widoki i relaks. Nasz hotel to także miejsce, w którym odbywają się konferencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o szkolenia, konferencje, organizację kongresów, imprez integracyjnych, eventów, bankietów, targów oraz imprez okolicznościowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAPLECZE KONFERENCYJNE

Sale konferencyjne

WIRTUALNY SPACER PO HOTELU I OKOLICY

KONFERENCJE NA MAZURACH REKOMENDUJĄ

ZAUFALI NAM

KONFERENCJE Z WODOKIEM NA MAZURY

Mazury – miejsce idealne na konferencje i szkolenia

Konferencje na Mazurach to nie tylko gwarancja pięknej okolicy, to także pełen profesjonalizm i dobre zaplecze organizacyjne. Dla firm korzystających z naszych usług przygotowaliśmy trzy osobne i klimatyzowane sale konferencyjne. Każda jest wyposażona w pełen sprzęt audiowizualny, pozwalający na sprawne przeprowadzenie konferencji. Oferowane sale są w pełni konfiguracyjne i mogą pomieścić od 70 do 350 uczestników. Hotel Mrągowo Resort dysponuje również trzema salami szkoleniowymi oraz pokojami dyskusyjnymi – jest to idealne zaplecze logistyczne dla każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu.

Organizacja konferencji na mazurach to piękne widoki, ale również pełen profesjonalizm ze strony pracowników naszego hotelu. Nasze doświadczenie pomoże w rozplanowaniu i przygotowaniu miejsc na konferencję. Konferencje to również przygotowanie odpowiedniego zaplecza konsumpcyjnego. W porozumieniu z organizatorami szkolenia przygotujemy i dostosujemy przerwy kawowe, jak również obiad dla uczestników szkolenia – wszystko zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Organizacja szkoleń, eventów na Mazurach

Hotel Mrągowo Resort położony jest na 10 hektarowej działce w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, co pozwala na organizowanie imprez firmowych integracyjnych z programem dostosowanym do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu organizowania konferencji oraz eventów, mamy możliwość realizowania nawet najbardziej skomplikowanych pomysłów naszych gości. Nasz doświadczony personel pomoże w planowaniu wydarzenia.

Konferencje na świeżym powietrzu – Mazury

Konferencje na Mazurach to doskonała inicjatywa. Uczestnicy konferencji mogą cieszyć się świeżym powietrzem oraz pięknymi widokami. Jeżeli konferencja jest weekendowa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej uczestnicy w pełni mogli korzystać z oferty naszego hotelu nad jeziorem na Mazurach.

Call Now Button