Rezerwacja online
Przyjazd29Maj>
Wyjazd30Maj>
Sprawdź termin

Święta Bożego Narodzenia na Mazurach

Mazury to wyjątkowe miejsce. To tutaj z dala od miejskiego zgiełku można odpocząć na łonie natury, zrelaksować się czy aktywnie spędzić swój czas. Piękno tego miejsca można docenić nie tylko podczas wakacji na Mazurach lub weekendu, ale także zimą. Zimowa sceneria pięknie zaśnieżonego lasu sprawi, że już zawsze będą Państwo chcieli tutaj wracać o tej porze roku.

Nasz przyjazny rodzinie hotel Mrągowo Resort & Spa przygotował specjalną ofertę dla wszystkich osób, które chcą w wyjątkowy sposób spędzić czas świąteczny. Mają Państwo dosyć sprzątania, gotowania i przygotowań, które są męczące? Tym razem ten czas może być naprawdę magiczny. Wystarczy, że zdecydują się Państwo na święta na Mazurach. Jest to coraz chętniej wybierana przez osoby w każdym wieku, które zmęczone są przedświątecznymi przygotowaniami oferta.

Magiczny czas – Wigilia na Mazurach

Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę w wyjątkowym otoczeniu. Pobliskie jeziora i lasy sprawią, że poczują Państwo niesamowitą aurę tego miejsca. Świąteczny pobyt w Hotelu Mrągowo Resort & Spa będzie ukojeniem dla duszy i ciała, a świeże powietrze pozytywnie wpłynie na Państwa samopoczucie. Podczas całego pobytu nasi goście mogą korzystać z pływalni oraz zabiegów hotelu SPA . Tradycyjna wigilia na Mazurach przygotowana przez naszych wybitnych kucharzy rozpieści zaś Państwa kubki smakowe i pozwoli poczuć magię rodzinnych świąt.

Aktywne Boże Narodzenie na Mazurach

Wykwalifikowany personel naszego hotelu zadba o odpowiednie rozrywki dla najmłodszych na czas pobytu. Nie zabraknie także atrakcji dla dorosłych. Szczegółowych informacji na temat dodatkowych zajęć każdego dnia udzielą Państwu pracownicy recepcji.

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nasz hotel nad jeziorem na Mazurach Mrągowo Resort & Spa pakietów świątecznych, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem, który odpowie na wszystkie pytania. Wszelkie niezbędne dane dostępne są w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

 

Wyjątkowe święta na Mazurach? Wyłącznie w Hotelu Mrągowo Resort & Spa!

Oferujemy również inne wydarzenia okolicznościowe, między innymi sylwester na Mazurach, organizacje imprez integracyjnych czy konferencji.

Call Now Button