Rezerwacja online
Przyjazd15Cze>
Wyjazd16Cze>
Sprawdź termin

Wakacje na mazurach

Wakacje to czas wytchnienia nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców. Bogaty program animacji, kompleks basenowy i nowoczesny plac zabaw zapewnią moc atrakcji dla dzieci, a wizyta w resorcie spa i wellness chwilę relaksu dla dorosłych. Dopełnieniem tego wyczekiwanego przez cały rok wyjazdu będą komfortowe pokoje, sąsiedztwo plaży i jeziora oraz piękne tereny do aktywnego wypoczynku.

 

 

Rodzinne wakacje na Mazurach

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Miejsce, gdzie można odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody i naładować baterie na kolejny rok. Jeśli szukają Państwo miejsca na wypoczynek dla całej rodziny – zachęcamy do odwiedzenia Mrągowa i skorzystania z oferty naszego hotelu na Mazurach. Działamy jako rodzinny hotel i oferujemy liczne udogodnienia zarówno dorosłym, jak i młodszym Gościom.

 

 

Wakacje na Mazurach? Mrągowo Resort & SPA zapewni niezapomniany wypoczynek

Dla Gości, którzy chcą spędzić rodzinne wakacje nad mazurskimi jeziorami, przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy. W jego ramach najmłodsi Goście mogą do woli korzystać m.in. z:

  • bogato wyposażonego placu zabaw oraz atrakcji na basenach – w tym w specjalnym brodziku dla dzieci,
  • atrakcyjnych animacji przeznaczonych dla całej rodziny,
  • menu dopasowanego do potrzeb dzieci,
  • codziennego wieczornego kina,

… i wielu innych atrakcji. Rodzice zaś mają szansę skorzystać z atrakcji w strefie SPA i Wellness.

Już dziś zaplanujcie Państwo kolejne wakacje na Mazurach – decydując się na rodzinny pobyt w Hotelu Mrągowo Resort & SPA. Rezerwacje można składać online lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy również na weekend na Mazurach.

 

Call Now Button