Rezerwacja online
Przyjazd30Wrz>
Wyjazd01Wrz>
Sprawdź termin

Wirtualny spacer po hotelu

Sprawdź nasze pakiety

Pakiety

Mazurskie Święto Ziemniaka

Kalendarzowa jesień zapowiada się wyjątkowo. Jesienne Święto Ziemniaka to wyjątkowa okazja na rodzinny weekend na Mazurach!

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Halloween – cukierek albo psikus

Cukierek albo psikus - zapraszamy do wspólnej zabawy! Weekend halloween pełen rodzinnych gier, kreatywnych animacji i śmiechu w pięknie położonym rodzinnym hotelu na Mazurach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Fit Anka Obóz V

Nie ma lepszego sposobu na zaprzyjaźnienie się z jesienią niż udział w Fit-Anka-Obozie! To się nazywa #nieksiężniczkuj!!!

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Długi weekend listopadowy

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Weekend pełen rodzinnych gier, kreatywnych animacji i śmiechu w pięknie położonym rodzinnym hotelu na Mazurach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Magiczne Andrzejki na Mazurach

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Andrzejkowy weekend pełen rodzinnych gier, kreatywnych animacji i śmiechu w pięknie położonym rodzinnym hotelu na Mazurach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Rodzinne Boże Narodzenie na Mazurach

Jeżeli marzycie o spędzeniu tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w cudownej rodzinnej atmosferze, z dala od zgiełku miasta, w zaciszu mazurskich lasów i jezior zapraszamy do Hotelu Mrągowo Resort & SPA.

CZYTAJ WIĘCEJ
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
Call Now Button