Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

Wirtualny spacer po hotelu

Sprawdź nasze pakiety

Pakiety

Kwietniowy dobowy zjazd cenowy

Kwiecień w malowniczo położonym hotelu to gwarancja udanego pobytu i wspaniałych wspomnień. Zapraszamy do Hotelu Mrągowo Resort & SPA na Mazurach. Zarezerwuj pobyt, przyjedź do 28 kwietnia 2024r. i ciesz się pełną ofertą wypoczynku na Mazurach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Dzień Ziemi i eko weekend

Zapraszamy na rodzinny eko weekend kwietniowy do Mrągowa! Z okazji Dnia Ziemi zaplanowaliśmy na weekend tematyczne animacje dla dzieci, wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz edukację w zakresie ekologii.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Weekend z robotyką i programowaniem

Jak uczyć się w weekend? Proste! Przyjedź na Mazury a dzieci spędzą super weekend z robotyką i programowaniem łącząc zabawę z nauką.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Dłuuuga Majówka na Mazurach

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Mrągowo Resort & Spa na rodzinną majówkę na Mazurach. Malowniczo położony nad brzegiem jeziora hotel z basenem, spa i własną plażą to najlepszy wybór na odpoczynek dla całej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Boże Ciało i Dzień Dziecka na Mazurach

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Mrągowo Resort & SPA na długi weekend czerwcowy 2023. Malowniczo położony, nad brzegiem jeziora hotel z basenem, SPA i własną plażą to najlepszy wybór na odpoczynek dla całej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pakiety

Rodzinne wakacje na Mazurach

Wakacje to czas wytchnienia nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców. Bogaty program animacji, kompleks basenowy i nowoczesny plac zabaw zapewnią moc atrakcji dla dzieci, a wizyta w spa i wellness chwilę relaksu dla dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Call Now Button