Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

Imprezy integracyjne na Mazurach

Firmowe wyjazdy integracyjne z roku na rok stają się coraz popularniejsze. To doskonała okazja to budowania pożądanych relacji w zespole, co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów pracy. Właściwa komunikacja, którą można zbudować między innymi poprzez imprezy firmowe, sprzyja osiąganiu sukcesów na gruncie zawodowym.

Jeżeli szukają Państwo interesującego, sprawdzonego i świetnie zlokalizowanego miejsca na swoją imprezę firmową czy konferencję to polecamy nasz obiekt. Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje wszystkim, co jest potrzebne, aby umilić gościom odpoczynek. Jest świetnie zlokalizowany, bardzo dobrze wyposażony pod względem centrum konferencyjnego, posiada bogate zaplecze noclegowe, a także wiele innych udogodnień – między innymi pływalnie oraz SPA, z którego szczególnie zadowolone będą panie.

Imprezy firmowe organizowane wraz z naszym hotelem to gwarancja sukcesu i udanej zabawy. Tego typu uroczystości w Hotelu Mrągowo Resort & Spa organizujemy od wielu lat, dzięki czemu mamy niezbędne doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, który sprosta oczekiwaniom naszych gości.

Profesjonalne eventy dla firm

Organizujemy zarówno same imprezy integracyjne, jak i kompleksowe eventy dla firm obejmujące część merytoryczną i rozrywkową. Za dnia uczestnicy wydarzenia mogą brać udział w wykładach, szkoleniach czy panelach dyskusyjnych, wieczory natomiast przeznaczyć na odpoczynek i rozrywkę.

Nasi pracownicy – na życzenie gości – mogą zorganizować wieczorek taneczny, elegancki bankiet lub zabawy zespołowe przy ognisku. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań.

Mazury – doskonałe miejsce na imprezy firmowe

Hotel Mrągowo Resort & Spa to nie tylko dostęp do kilku sal konferencyjnych, gdzie istnieje możliwość takiego ich dopasowania i skonfigurowania, aby odpowiadały oczekiwaniom klientów. Nasz hotel położony jest w malowniczej części Polski. Dzięki temu oferujemy naszym klientom szereg outdoorowych atrakcji, które pozwolą na zrelaksowanie się i zaciśnięcie więzi między pracownikami.

Naszych gości serdecznie zapraszamy na jezioro, w sąsiedztwie, którego znajduje się nasz hotel. Jezioro Czos jest niezwykle malownicze, a dzięki sprzętom wodnym, jakimi dysponujemy, możliwe jest zwiedzenie jego brzegów w atrakcyjny sposób – jeżeli nie drogą wodną, to drogą rowerową. Dysponujemy wypożyczalnią rowerów, a wspólna wyprawa rowerowa pozwoli na zwiedzenie malowniczych zakątków Mrągowa.

Hotel Mrągowo Resort & Spa to najlepszy wybór, jeśli chodzi o Mazury. To tutaj odpoczną Państwo od miejskiego tłoku, codziennych trosk i nabiorą sił do kolejnych, zawodowych wyzwań.

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu na Mazurach. W swojej ofercie mamy między innymi spa na Mazurach i inne atrakcje w Mrągowie.

Call Now Button