pl Polish
pl Polish
Rezerwacja online
Przyjazd28Wrz>
Wyjazd29Wrz>
Sprawdź termin

SPA

SPA & WELLNESS MAZURY

SPA

CZAS NA RELAKS

Prawdziwe odprężenie i spokój umysłu można osiągnąć tylko wtedy, gdy nasze ciało jest w dobrej formie. Dlatego z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe centrum Mrągowo Resort & SPA. Stworzyliśmy tu nową, całościową koncepcję pielęgnacji ciała. Jesteśmy pewni, że spełni ona Państwa oczekiwania, a być może nawet je przewyższy…

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 13:00-21:00
Wtorek – Niedziela: 10:00-21:00

KONTAKT

CENNIK ZABIEGÓW

BASENY MINERALNE

Po zabiegach w Spa zapraszamy Cię do strefy basenów mineralnych. To miejsce, w którym zrelaksujesz się przy dźwiękach muzyki oraz skorzystasz z aromaterapii w saunie. Baseny mineralne na wyłączność to również idealne miejsce na organizację spotkania z przyjaciółmi, urodzin czy wieczoru panieńskiego.

Przy wykupieniu zabiegów spa Goście zakwaterowani w Hotelu maja możliwość skorzystania ze strefy basenów mineralnych bezpłatnie. Gości nie będących zameldowanych w obiekcie obwiązuje dopłata zgodnie z cennikiem basenowym.

STREFA BASENÓW

BASEN NA MAZURACH

Baseny z masażami wodnymi, zjeżdżalnia, jacuzzi zewnętrzne, sauny fińska i parowa

  • baseny rekreacyjne z masażami wodnymi (głębokość od 0,9m do 1,2m)
  • 40-metrowa zjeżdżalnia
  • duży basen pływacki (4 tory, głębokość od 0,6m do 1,5m)
  • brodzik dla dzieci
  • jacuzzi zewnętrzne całoroczne
  • sauna fińska
  • sauna parowa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek 9:00-21:00
Sobota – Niedziela 8:00-21:00

KONTAKT

Ze względu na duże obłożenie hotelu w okresie wakacyjnym, ferii zimowych, świąt i długich weekendów, nie obowiązują na baseny żadne oferty promocyjne: rodzinne weekendy, tanie popołudnia, karnety. Zapraszamy do korzystania z wejść jednorazowych, nielimitowanych czasem.

 

*Informujemy, że jakość wody w naszej Strefie Wellness podlega regularnej kontroli i ocenie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mrągowie. Woda spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia (DZ.U. z 2015 r., poz.2016).

SIŁOWNIA I FITNESS

Każdego dnia szukamy sposobów aby wyglądać ładnie i czuć się lepiej. Relaks, zdrowie oraz utrzymanie sprawności fizycznej są dla nas jednym z najistotniejszych elementów codziennego życia.

Odprężenie i spokój naszego umysłu można osiągnąć tylko wtedy, gdy nasze ciało jest w dobrej formie fizycznej. Zachęcamy do stylu życia fit, dlatego proponujemy naszych gościom korzystanie z usług wyjątkowego centrum fitness w hotelu mrągowo resort na mazurach.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek 9:00-21:00
Sobota – Niedziela 8:00-21:00

KONTAKT

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
Call Now Button