Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

Restauracje

RESTAURACJE

KRUTYNIA & BEŁDANY

REZERWUJ STOLIK

Nastrojowe restauracje z pięknym tarasem i widokiem na jezioro i ogród, serwują przepyszne śniadania bufetowe, obiady i kolacje oraz oferująca autorskie menu a’la carte z daniami zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej.

Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla naszych gości proponujemy liczne dania wegetariańskie, rybne i sałatki.

Po obfitym posiłku warto spróbować deseru. Aby umilić Państwu posiłek proponujemy profesjonalną pomoc w poruszaniu się po świecie win.

NASZE RESTAURACJE

Nasze Restauracje

Śniadania serwowane w godzinach:
Codziennie 7:30-10:00

Obiadokolacje serwowane w godzinach:
Codziennie 18:00-21:00

Restauracja a’la carte zaprasza:
Codziennie 13:00-22:30

BAR LOBBY

To idealne miejsce na spotkania biznesowe i krótkie, niezobowiązujące posiłki. Bogata oferta napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz duży asortyment herbaty i kawy stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Czynne: Poniedziałek - Niedziela: 11:00-23:00

BAR KRĘGIELNIA

To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z przyjaciółmi i zagrać w kręgle, bilard lub lotki, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką. Kręgielnia posiada 2 nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można grać w komfortowych warunkach.

Call Now Button