Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

CZTEROGWIAZDKOWY HOTEL

Hotel Mrągowo Resort & Spa

Czterogwiazdkowy hotel położony jest w samym środku niezwykle malowniczego regionu, jakim są Mazury. Hotel umiejscowiony jest nad brzegiem jeziora Czos, w miejscowości Mrągowo. W naszej ofercie mamy 207 pokoi o różnym standardzie – oferujemy zarówno pokoje standardowe, jak i superior.

Pokoje

HOTEL DYSPONUJE 207 POKOJAMI, W TYM 196 POKOI TYPU STANDARD ORAZ 11 TYPU SUPERIOR, APARTAMENT ORAZ 10 DOMKÓW TYPU BUNGALOW.
HOTEL POSIADA 3 POKOJE PRZYSTOSOWANE DO POTRZEB OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
W OFERCIE SĄ TEZ POKOJE TYPU STUDIO.

Pokoje

Pokój Standard

CZYTAJ WIĘCEJ
Pokoje

Pokój Superior

CZYTAJ WIĘCEJ
Pokoje

Apartament

CZYTAJ WIĘCEJ
Pokoje

Pokój Studio

CZYTAJ WIĘCEJ
Pokoje

Pokój Deluxe

CZYTAJ WIĘCEJ

Atrakcje

Atrakcje

W hotelu

CZYTAJ WIĘCEJ
Atrakcje

W plenerze

CZYTAJ WIĘCEJ
Atrakcje

Atrakcje w Mrągowie

CZYTAJ WIĘCEJ

RESTAURACJE

KRUTYNIA & BEŁDANY

REZERWUJ STOLIK

Nastrojowe restauracje z pięknym tarasem i widokiem na jezioro i ogród, serwują przepyszne śniadania bufetowe, obiady i kolacje oraz oferująca autorskie menu a’la carte z daniami zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej.

Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla naszych gości proponujemy liczne dania wegetariańskie, rybne i sałatki.

Po obfitym posiłku warto spróbować deseru. Aby umilić Państwu posiłek proponujemy profesjonalną pomoc w poruszaniu się po świecie win.

Call Now Button