Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

Organizacja obozów sportowych

Mazury to jeden z tych regionów Polski, który oferuje szereg różnorodnych atrakcji i przestrzeń praktycznie dla każdego. Będąc na Mazurach nie sposób nie odwiedzić nieoficjalnej stolicy tego regionu – Mrągowa. To malownicze miejsce, w którym doskonale bawią się zarówno sportowcy, miłośnicy aktywnego spędzania czasu, jak i ci, którzy cenią sobie otoczenie natury i bliski kontakt z zielenią. Dlatego też, obozy sportowe na Mazurach to ciekawy pomysł na zorganizowanie czasu nie tylko dzieciom i młodzieży, lecz również dorosłym.

 

Organizacja obozów sportowych na Mazurach w Mrągowo Resort & Spa

 

Nasz przyjazny rodzinie Hotel Mrągowo Resort & Spa zlokalizowany jest w Mrągowie przy malowniczym jeziorze Czos. To właśnie tutaj zajmujemy się kompleksową organizacją obozów sportowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju konferencji, szkoleń oraz eventów. Dlatego też, organizując obóz sportowy w naszym hotelu, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług. Do każdego z odwiedzających nas Gości podchodzimy indywidualnie, z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem.

 

Posiadamy szeroko rozwinięte zaplecze wypoczynkowo – rekreacyjne. Odwiedzający nas sportowcy lub zespoły i uczestnicy wszelkich obozów sportowych mają do dyspozycji nowoczesne obiekty treningowe, do których należą między innymi:

 

  • dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie; jedno ze sztuczną nawierzchnią, które w sezonie jesienno-zimowym jest zadaszone oraz drugie z murawą naturalną, doskonałe na letnie rozgrywki i obozy piłkarskie,
  • nowoczesną siłownię zewnętrzną, 
  • pełnowymiarowe odkryte i kryte korty tenisowe.

Po intensywnym treningu, można zasięgnąć regeneracji w naszej strefie wellness, która wyposażona jest, między innymi w basen pływacki i rekreacyjny, całoroczne jacuzzi zewnętrzne oraz fińską saunę. Dodatkowo, naszą ofertę uzupełnia szereg innych atrakcji, z których korzystać można w trakcie sportowego obozu. To między innymi kręgielnia, bilard, prywatna plaża nad jeziorem Czos oraz wypożyczalnia rowerów, dzięki której można nie tylko aktywnie spędzić czas, lecz również zwiedzić Mrągowo i Mazury.

Znakomite warunki, obszerna baza noclegowa, ciekawe atrakcje oraz nowoczesne obiekty sportowe na terenie hotelu sprawiają, że Mrągowo Resort & Spa jest miejscem wręcz idealnym na zorganizowanie obozu piłkarskiego bądź innego obozu sportowego na Mazurach.

 

Obozy piłkarskie na Mazurach

 

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą dotyczącą obozów piłkarskich i wszelkich innych różnorodnych obozów sportowych na Mazurach. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji. 

Z przyjemnością zapraszamy również na weekend na Mazurach, organizujemy również między innymi imprezy integracyjne.

Call Now Button