Rezerwacja online
Przyjazd14Kwi>
Wyjazd15Kwi>
Sprawdź termin

Sylwester na mazurach

Przeglądając oferty sylwestrowe na Sylwester na Mazurach z pewnością zastanawiacie się Państwo czym nasz Sylwester w Hotelu SPA nad jeziorem różni się od innych imprez tego typu i dlaczego warto wybrać pobyt w Hotelu Mrągowo Resort & Spa. Sylwester w Hotelu Mrągowo Resort & Spa to oferta przygotowana przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi, którym zapewniamy szereg atrakcji oraz niezapomnianą imprezę sylwestrową. Dzięki temu możecie Państwo zaplanować w trakcie pobytu czas dla rodziny oraz czas na relaks w hotelowym SPA.

Nasz Sylwester na Mazurach to szampańska zabawa taneczna do białego rana z gośćmi specjalnymi i mnóstwem atrakcji, również atrakcji dla dzieci oraz pokazem sztucznych ogni na powitanie Nowego Roku. To także wyśmienite menu, które nadaje wyjątkowego smaku imprezie.

 

 

SYLWESTROWE ATRAKCJE W OFERCIE

Oferty Sylwestrowe to moc atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych gości Hotelu Mrągowo Resort & Spa. W zależności od zainteresowań, będziecie mogli Państwo wziąć udział wraz z dziećmi w szeregu zabaw oraz zajęć praktycznych, które stymulują wyobraźnię i rozwijają sprawności manualne najmłodszych. W ofercie sylwestrowych atrakcji przewidzieliśmy również zabawy i aktywności przewidziane tylko dla dzieci.

Organizujemy również inne wydarzenia okolicznościowe, zapraszamy na święta na Mazurachwyjazd integracyjny czy szkolenie.

CENTRUM WELLNES

  • Basen rekreacyjny z masażami wodnymi
  • Basen pływacki
  • Jacuzzi zewnętrzne
  • Sauna fińska
  • Siłownia Techno-gym
  • Małpi Gaj
  • Pokój zabaw dla dzieci

Sprawdź nasze pakiety!

DODATKOWE ATRAKCJE

Sylwester na Mazurach to doskonała okazja, żeby zakosztować różnorodnych rozrywek. Zarówno tych dostępnych w hotelu, jak i plenerze. Na miłośników białego szaleństwa czekają sanki, ślizgi i jabłuszka, z których Mali i Duzi goście mogą korzystać bezpłatnie. Na fanów ping-ponga czeka tenis stołowy, a Gości spragnionych relaksu specjalne Oferty Sylwestrowe SPA.

 

Dodatkowo narciarzy i miłośników szaleństwa na deskach zapraszamy na Górę Czterech Wiatrów. To najnowocześniejsza baza narciarska w Mrągowie położona zaledwie 4 km od Naszego Hotelu na półwyspie Czterech Wiatrów, nieopodal jeziora Czos. W bazie obok oświetlonego stoku i wyciągów narciarskich czeka na Państwa wypożyczalnia sprzętu oferująca narty i snowboard.

Call Now Button