pl Polish
pl Polish
Rezerwacja online
Przyjazd18Maj>
Wyjazd19Maj>
Sprawdź termin

Wyjazd integracyjny na Mazurach

wyjazd integracyjny mazuryOczywistym faktem jest, że podstawą dobrze zgranego zespołu są nie tylko umiejętności i kwalifikacje poszczególnych pracowników, ale przede wszystkim współpraca oraz komunikacja między nimi. Dlatego też w każdej – mniejszej czy większej organizacji – warto zadbać o spotkania firmowe lub wyjazdy integracyjne, które są idealnym sposobem na poprawę lub pogłębienie relacji między pracownikami, co w późniejszym czasie przekłada się na efektywność pracy.

 

Wypoczynek i integracja w jednym podczas imprezy firmowej na Mazurach

Jedną z ważniejszych kwestii podczas organizowania wyjazdu integracyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca. Bez wątpienia jedną z takich lokalizacji są Mazury, które urzekają szczególnie malowniczymi krajobrazami, ciekawą historią i bogatą kulturą. Przede wszystkim jednak Mazury są regionem pełnym różnorodnych atrakcji i przestrzenią dla każdego – zarówno dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu jak i dla tych ceniących sobie bliższy kontakt z naturą. Interesującą propozycją na zorganizowanie imprezy firmowej może być Hotel Mrągowo Resort&Spa, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej atrakcji Mrągowa  – jeziora Czos.

 

Hotel Mrągowo Resort & Spa – impreza integracyjna na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów dla firm daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oraz starannością o wszelkie drobiazgi. Osobom pragnącym relaksu proponujemy odwiedzenie naszego rozbudowanego centrum Spa i zapoznać się z naszą bogatą ofertą zabiegów relaksacyjnych. Dla tych, którzy preferują spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oferujemy przede wszystkim naszą prywatną plażę, na której można korzystać ze sprzętu wodnego z naszej wypożyczalni, siłownię, korty tenisowe oraz sprzęt rowerowy. W celu zaczerpnięcia rozrywki podczas wyjazdu integracyjnego zapraszamy Państwa do lobby baru i klubu nocnego ale przede wszystkim na naszą kręgielnię, bo nic tak nie poprawia komunikacji, relacji i sprzyja zacieśnianiu więzi między współpracownikami jak gry zespołowe.

 

Zachęcamy do kontaktu oraz rezerwacji miejsc. Posiadamy obszerną bazę noclegową, która obejmuje ponad 200 miejsc noclegowych oraz domki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące organizowania eventów dla firm.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
Call Now Button