Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Konferencje na Mazurach

Hotel Mrągowo Resort & Spa to nie tylko piękne widoki i relaks. Nasz hotel to także miejsce, w którym odbywają się konferencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o szkolenia, konferencje, organizację kongresów, imprez integracyjnych, eventów, bankietów, targów oraz imprez okolicznościowych.

Konferencje na Mazurach

Mazury - miejsce idealne na konferencje i szkolenia

Konferencje na Mazurach to nie tylko gwarancja pięknej okolicy, to także pełen profesjonalizm i dobre zaplecze organizacyjne. Dla firm korzystających z naszych usług przygotowaliśmy trzy osobne i klimatyzowane sale konferencyjne. Każda jest zaopatrzona w pełen sprzęt audiowizualny, pozwalający na sprawne przeprowadzenie konferencji. Oferowane sale są w pełni konfiguracyjne i mogą pomieścić od 70 do 350 uczestników. Hotel Mrągowo Resort dysponuje również trzema salami szkoleniowymi oraz pokojami dyskusyjnymi – jest to idealne zaplecze logistyczne dla każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu.

Organizacja konferencji na mazurach to piękne widoki, ale również pełen profesjonalizm ze strony pracowników naszego hotelu. Nasze doświadczenie pomoże w rozplanowaniu i przygotowaniu miejsc na konferencję. Konferencje to również przygotowanie odpowiedniego zaplecza konsumpcyjnego. W porozumieniu z organizatorami szkolenia przygotujemy i dostosujemy przerwy kawowe, jak również obiad dla uczestników szkolenia – wszystko zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Organizacja szkoleń, eventów na Mazurach

Hotel Mrągowo Resort położony jest na 10 hektarowej działce w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, co pozwala na organizowanie imprez integracyjnych z programem dostosowanym do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu organizowania konferencji oraz eventów, mamy możliwość realizowania nawet najbardziej skomplikowanych pomysłów naszych gości. Nasz doświadczony personel pomoże w planowaniu wydarzenia.

Konferencje na świeżym powietrzu – Mazury

Konferencje na Mazurach to doskonała inicjatywa. Uczestnicy konferencji mogą cieszyć się świeżym powietrzem oraz pięknymi widokami. Jeżeli konferencja jest weekendowa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej uczestnicy w pełni mogli korzystać z oferty Hotelu Mrągowo Resort & Spa.

Zaplecze konferencyjne hotelu

sale konferencyjne

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach i pobierz oferty!

Prezentacja Hotelu EN

Prezentacja Hotelu PL

Prezentacja Obozy sportowe

FactSheet Konferencje

Skontaktuj się z nami!

konferencje@mragoworesort.pl
tel.: +48 89 743 31 00

Konferencje na Mazurach - fakty

  • 7 sal konferencyjnych
  • Pokoje dyskusyjne
  • Ponad 400 miejsc noclegowych
  • 10 hektarów terenu
  • Własna plaża oraz port
  • Doświadczenie i profesjonalizm

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.