Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Mrągowo Aktiv

Nowo otwarty obiekt noclegowy. Budynek oddalony jest o 200m od głównej części hotelu. W ofercie obiektu 64 pokoje 4-osobowe (cześć z piętrowymi łóżkami), świetlica, sala kinowa. Pokoje wyposażone są w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu, klimatyzację, balkon, dozorowany parking. Śniadania serwowane w głównym budynku hotelu. Możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji hotelu m.in. strefa basenów i saun.

Dwa obiekty hotelowe, 10ha terenu do aktywnego wypoczynku, duże zaplecze sportowe i rekreacyjne, aquapark, świetna kuchnia i komfortowe warunki w różnym standardzie – to wszystko sprawia, że nasz obiekt jest idealny do organizacji obozów sportowych, tanecznych, tenisowych i piłkarskich, zimowisk, a także wyjazdów grupowych w towarzystwie rodziców. Z nami najlepiej zaplanujesz i wykorzystasz bogaty program animacji.

Atrakcje:

TENIS ZIEMNY
hotel posiada 7 ziemnych kortów tenisowych oraz 2 korty kryte (całoroczne z ogrzewaniem i oświetleniem) wraz z wypożyczalnią rakiet i piłek tenisowych oraz szkółką tenisa

BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ
Dwa pełnowymiarowe boiska: 1 boisko z naturalną nawierzchnią, 1 boisko ze sztuczną nawierzchnia – całoroczne z zadaszeniem w sezonie jesienno-zimowym.

STREFA WELLNESS
w skład której wchodzą - Aquapark ze zjeżdżalnia i masażami wodnymi, brodzik dla dzieci, basen pływacki, całoroczne jacuzzi zewnętrzne, sauna fińska, siłownia Technogym, sala gimnastyczna z drążkiem baletowym

CENTRUM SPA
7 gabinetów. Możliwość przygotowanie specjalnych zabiegów SPA dla najmłodszych. W Centrum SPA, znajdują się także baseny mineralne.

DWUTOROWA KRĘGIELNIA, BILARD I RZUTKI

MAŁPI GAJ, DMUCHANY STATEK, POKÓJ ZABAW, BASEN Z PIŁECZKAMI, MEGA KLOCKI, trampolina sportowa dla dzieci to idealne miejsce dla najmłodszych, to kolorowa kraina w której każde dziecko będzie czuło się wspaniale

TENIS STOŁOWY, PIŁKARZYKI
dla odrobiny relaksu i rywalizacji

ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW, TYROLKA DLA DZIECI, huśtawki, siłownia zewnętrzna, otwarta strefa aktywności z mini golfem
idealne miejsce dla dzieci pełnych energii

Możliwość organizacji spotkań przy ognisku, a zimą kuligów z ogniskiem i wspólną zabawą z animatorami

Sale konferencyjne, które mogą posłużyć jako sale treningowe, do organizacji m.in. zajęć tanecznych, gimnastycznych.

Mrągowo Aktiv

64 pokoje dwuosobowe z dostawką w formie łóżka piętrowego.
Wyposażenie pokoju

  • Telewizor
  • Telefon
  • Bezprzewodowy dostęp do internetu
  • Balkon
  • Klimatyzacja
  • Łóżko piętrowe

Budynek posiada dozorowany parking, śniadania i pozostałe posiłki serwowane są w głównym budynku hotelowym. Goście mają możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji hotelu - strefa basenów i saun, place zabaw dla dzieci.

Płatność za pobyt w Mrągowo Aktiv musi zostać uregulowana w recepcji Hotelu Mrągowo Resort&Spa przed rozpoczęciem pobytu w Mrągowo Aktiv.

HOTEL MRĄGOWO INC Sp. z o.o.
ul. Giżycka 6
11-700 Mrągowo
NIP 522-30-28-469
REGON 361378693
Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej
89 8923 0008 0028 7579 2000 0001

Regulamin Mrągowo Aktiv

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.