Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Baseny na Mazurach

Baseny z masażami wodnymi, zjeżdżalnia, jacuzzi zewnętrzne, sauny fińska i parowa

Baseny na Mazurach

Basen na Mazurach

  • baseny z masażami wodnymi,
  • 40-metrowa zjeżdżalnia
  • duży basen pływacki
  • brodzik dla dzieci
  • jacuzzi zewnętrzne
  • sauna fińska
  • sauna parowa

Centrum Wellness zaprasza w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00
Sobota - Niedziela 7:00-21:00

Ze względu na duże obłożenie hotelu w okresie wakacyjnym, ferii zimowych, świąt i długich weekendów, nie obowiązują na baseny żadne oferty promocyjne: rodzinne weekendy, tanie popołudnia, karnety.

Zapraszamy do korzystania z wejść jednorazowych, nielimitowanych czasem - osoba dorosła i dzieci powyżej 4 lat 35zł, dzieci do 4 lat 20zł. Wejście na basen z kartą seniora 25zł.
Strefa zabaw dla dzieci 20 zł/2 godziny.

*Informujemy, że jakość wody w naszej Strefie Wellness podlega regularnej kontroli i ocenie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mrągowie. Woda spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia (DZ.U. z 2015 r., poz.2016).


Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.