Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Baseny na Mazurach

Baseny z masażami wodnymi, zjeżdżalnia, jacuzzi zewnętrzne, sauny fińskie

Baseny na Mazurach

Basen na Mazurach

  • baseny z masażami wodnymi,
  • 40-metrowa zjeżdżalnia
  • duży basen pływacki
  • brodzik dla dzieci
  • jacuzzi zewnętrzne
  • sauny fińskie

Centrum Wellness zaprasza w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00
Sobota - Niedziela 7:00-21:00

Cennik sezon 2018/2019

Ze względu na duże obłożenie hotelu w okresie wakacyjnym, nie obowiązują na baseny żadne oferty promocyjne: rodzinne weekendy, tanie popołudnia, karnety. Zapraszamy do korzystania z wejść jednorazowych nielimitowanych czasem - osoba dorosła 35zł, dziecko 4-16 lat 25zł, a dzieci do 4 lat gratis.

*Informujemy, że jakość wody w naszej Strefie Wellness podlega regularnej kontroli i ocenie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mrągowie. Woda spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia (DZ.U. z 2015 r., poz.2016).


Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania zniżek w naszym hotelu. Oferujemy 20 % rabatu od ceny dnia, a także darmowe śniadania dla dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu (promocje nie łączą się).

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.