Rezerwacja online
Przyjazd15Lip>
Wyjazd16Lip>
Sprawdź termin

Podążaj z nami szlakiem Maślanki Mrągowskiej

DOŁĄCZ DO ZABAWY!

Prezentujemy najsmaczniejszą turystyczno-kulinarną ofertę Mazur, łącząca w sobie kuszącą propozycję poznania Maślanki Mrągowskiej – legendy regionu od kuchni!

 

Będąc częścią Szlaku przygotowaliśmy dla Was kilka niezwykłych propozycji, których bazą jest Maślanka Mrągowska, są to:

  • Kurczak z sosem na bazie Maślanki Mrągowskiej
  • Maślanka sunrise
  • Maślanka malibu
  • Letnie ukojenie w Spa

Karty do gry dostępne są w naszej Restauracji oraz w każdym z czternastu punktów Szlaku Maślanki Mrągowskiej oraz w miejskim punkcie informacji turystycznej.

 

Na przyszłych zdobywców szlaku czeka wędrówka przez 14 lokalizacji, w których serwowane jest unikatowe menu z Maślanką Mrągowską w roli głównej.

JAK GRAĆ?

Weź kartę do gry i podążaj Szlakiem Maślanki Mrągowskiej!

 

Przed Tobą 14 miejsc w Mrągowie i Krutyni, w których spróbujesz dań z wykorzystaniem Maślanki Mrągowskiej! Odwiedzaj! Próbuj! I zbieraj okolicznościowe pieczątki! Na Zdobywców Szlaku Maślanki Mrągowskiej czekają atrakcyjne nagrody: gwarantowana okolicznościowa koszulka i możliwość wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania są pobyty na Mazurach i vouchery na obiad z rodziną! Nie czekaj! To najsmaczniejsza turystyczna oferta Mazur, łącząca w sobie konsumpcję emocji, lokalny produkt i możliwość poznania regionu od kuchni!

 

Szlak Maślanki Mrągowskiej to smakowity kąsek dla miłośników kulinariów, sympatyków lokalnych produktów oraz atrakcja turystyczna dla rodzin z dziećmi!

 

Na Zdobywców Szlaku Maślanki Mrągowskiej czekają atrakcyjne nagrody: gwarantowana okolicznościowa koszulka i możliwość wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania są pobyty na Mazurach i vouchery na obiad z rodziną!

 

Szczegóły oraz pełne menu Szlaku znajdziesz na: szlak.maslankamragowska.pl

Call Now Button