pl Polish
pl Polish
Rezerwacja online
Przyjazd28Wrz>
Wyjazd29Wrz>
Sprawdź termin

Plener

admin

03 kwietnia 2019

Brak komentarzy

W plenerze

TENIS ZIEMNY

7 pełnowymiarowych kortów odkrytych o nawierzchni ceglanej, 2 ogrzewane i oświetlone, korty kryte o nawierzchni „sztuczna trawa, wypełniona piaskiem kwarcowym”, a do tego szkołą tenisa i wypożyczalnia sprzętu – tu zarówno profesjonaliści jak i amatorzy będą mieli idealne warunki do gry

PLAŻA

Plaża, port i wypożyczalnia sprzętu wodnego, czyli to co na Mazurach najlepsze. Mazury to niezwykle malowniczy region kraju. Można znaleźć tutaj zarówno obiekty wypoczynkowe, jak i ośrodki sportowe. Właśnie tutaj, nad jeziorem Czos znajduje się Hotel Mrągowo Resort & Spa – hotel z kortami tenisowymi. Nasi goście hotelowi mogą podziwiać nie tylko wspaniałe widoki, ale również korzystać z wielu atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane.

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

nowoczesna siłownia plenerowa jest doskonałą alternatywą dla lubiących wysiłek fizyczny w otoczeniu mazurskiej przyrody

BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ

do dyspozycji: boisko naturalne (65 m x 100 m), orlik ze sztuczną nawierzchnią (40 m x 80 m – w sezonie jesienno – zimowym kryte balonem) oraz orlik przy parkingu (120 m x 36 m, z możliwością podziału na dwa boiska o powierzchni 60 m x 36 m)

MINI GOLF

18-sto dołkowe pole do mini golfa z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu – świetny pomysł na rodzinną rozrywkę oraz biznesowe rozgrywki

CENNIK ATRAKCJI W PLENERZE

dla lubiących aktywnie spędzać czas i podziwiać uroki okolicy

Mazury – idealne miejsce na odpoczynek

Szereg atrakcji sprawia, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele możliwości aktynowego spędzania wolnego czasu. Hotel Mrągowo Resort & Spa posiada idealne zaplecze, jeśli chodzi o tenis – zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący znajdą tutaj odpowiednie warunki do gry.

Najlepszy hotel z kortami tenisowymi

Dysponujemy siedmioma kortami ziemnymi oraz dwoma kortami krytymi. Dodatkowo zapewniamy wypożyczalnie sprzętu niezbędnego do gry – rakiet oraz piłek tenisowych.

Dla każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę z tym sportem, przygotowaliśmy specjalną szkółkę, gdzie nauczyć się można podstaw gry. Dla aktywnych gości ceniących sobie rzeźbę swojego ciała przygotowaliśmy zewnętrzną siłownię. Odpowiedni trening na świeżym powietrzu z przepięknymi widokami to idealne rozpoczęcie dnia. Osoby lubujące się w sporcie ucieszy fakt, że również i oni znajdą miejsce dla siebie – boisko do piłki nożnej.

Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje dwoma pełnowymiarowymi boiskami – jednym ze sztuczną nawierzchnią oraz drugim z naturalną murawą. Mamy również przygotowane specjalne miejsce dla naszych najmłodszych gości – zewnętrzny plac zabaw oraz tyrolka dla dzieci. Jest to idealnie miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami. Basen z piłkami, czy dużymi klockami to tylko część atrakcji, jakie na nie czekają.

Ośrodki sportowe na Mazurach

Mazury to nie tylko wspaniałe jeziora i świeże powietrze. Nasi goście mogą skorzystać z wypożyczalni rowerowej i poznać okolice Mrągowa. Jest to wybór idealny dla każdego, kto chce spędzić aktywnie swój wolny czas i poznać otaczające go tereny. Hotel Mrągowo Resort & Spa to również prywatna plaża i pomost – a tam czekają już na naszych gości kolejne atrakcje. Wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli cieszyć się w pełni dostępem do jeziora Czos.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuję
Call Now Button