Rezerwacja online
Przyjazd15Lip>
Wyjazd16Lip>
Sprawdź termin

Plener

admin

03 kwietnia 2019

Brak komentarzy

W plenerze

TENIS ZIEMNY

7 pełnowymiarowych kortów odkrytych o nawierzchni ceglanej, 2 ogrzewane i oświetlone, korty kryte o nawierzchni „sztuczna trawa, wypełniona piaskiem kwarcowym”, a do tego szkołą tenisa i wypożyczalnia sprzętu – tu zarówno profesjonaliści jak i amatorzy będą mieli idealne warunki do gry

Partner kortów tenisowych

PLAŻA

Plaża, port i wypożyczalnia sprzętu wodnego, czyli to co na Mazurach najlepsze. Mazury to niezwykle malowniczy region kraju. Można znaleźć tutaj zarówno obiekty wypoczynkowe, jak i ośrodki sportowe. Właśnie tutaj, nad jeziorem Czos znajduje się Hotel Mrągowo Resort & Spa – hotel z kortami tenisowymi. Nasi goście hotelowi mogą podziwiać nie tylko wspaniałe widoki, ale również korzystać z wielu atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane.

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

nowoczesna siłownia plenerowa jest doskonałą alternatywą dla lubiących wysiłek fizyczny w otoczeniu mazurskiej przyrody

BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ

do dyspozycji: boisko naturalne (65 m x 100 m), orlik ze sztuczną nawierzchnią (40 m x 80 m – w sezonie jesienno – zimowym kryte balonem) oraz orlik przy parkingu (120 m x 36 m, z możliwością podziału na dwa boiska o powierzchni 60 m x 36 m)

MINI GOLF

18-sto dołkowe pole do mini golfa z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu – świetny pomysł na rodzinną rozrywkę oraz biznesowe rozgrywki

CENNIK ATRAKCJI W PLENERZE

dla lubiących aktywnie spędzać czas i podziwiać uroki okolicy

Hotel z kortami tenisowymi Mazury

Szereg atrakcji sprawia, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele możliwości aktynowego spędzania wolnego czasu. Hotel Mrągowo Resort & Spa posiada idealne zaplecze, jeśli chodzi o tenis – zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący znajdą tutaj odpowiednie warunki do gry. Nasz hotel przyjazny rodzinie  jest idealną opcją jeśli chcesz spędzić weekend na Mazurach.

Tenis na Mazurach

Dysponujemy siedmioma kortami ziemnymi oraz dwoma kortami krytymi. Dodatkowo zapewniamy wypożyczalnie sprzętu niezbędnego do gry – rakiet oraz piłek tenisowych.

Dla każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę z tym sportem, przygotowaliśmy specjalną szkółkę, gdzie nauczyć się można podstaw gry. Dla aktywnych gości ceniących sobie rzeźbę swojego ciała przygotowaliśmy zewnętrzną siłownię. Odpowiedni trening na świeżym powietrzu z przepięknymi widokami to idealne rozpoczęcie dnia. Osoby lubujące się w sporcie ucieszy fakt, że również i oni znajdą miejsce dla siebie – boisko do piłki nożnej.

Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje dwoma pełnowymiarowymi boiskami – jednym ze sztuczną nawierzchnią oraz drugim z naturalną murawą. Mamy również przygotowane specjalne miejsce dla naszych najmłodszych gości – zewnętrzny plac zabaw oraz tyrolka dla dzieci. Jest to idealnie miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami. Basen z piłkami, czy dużymi klockami to tylko część atrakcji, jakie na nie czekają.

Ośrodki sportowe na Mazurach

Mazury to nie tylko wspaniałe jeziora i świeże powietrze. Nasi goście mogą skorzystać z wypożyczalni rowerowej i poznać okolice Mrągowa. Jest to wybór idealny dla każdego, kto chce spędzić aktywnie swój wolny czas i poznać otaczające go tereny. Nasz hotel z basenem Mrągowo Resort & Spa to również prywatna plaża i pomost – a tam czekają już na naszych gości kolejne atrakcje w Mrągowie. Wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli cieszyć się w pełni dostępem do jeziora Czos.

Nasz hotel to również resort spa na Mazurach.

Oferujemy również między innymi organizacje konferencji czy imprezy integracyjnej.

Call Now Button