Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Imprezy firmowe - Mazury

imprezy firmowe mazury

Jeżeli szukają Państwo interesującego, sprawdzonego i świetnie zlokalizowanego miejsca na swoją imprezę firmową to polecamy nasz obiekt. Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje wszystkim, co jest potrzebne. Jest świetnie zlokalizowany, bardzo dobrze wyposażony pod względem centrum konferencyjnego, posiada bogate zaplecze noclegowe, a także wiele innych udogodnień – między innymi pływalnie oraz SPA.

Imprezy firmowe organizowane wraz z naszym hotelem to gwarancja sukcesu i udanej zabawy. Tego typu uroczystości w Hotelu Mrągowo Resort & Spa organizujemy od wielu lat, dzięki czemu mamy niezbędne doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, który sprosta oczekiwaniom naszych gości.

Mazury – doskonałe miejsce na imprezy firmowe

Hotel Mrągowo Resort & Spa to nie tylko dostęp do kilku sal konferencyjnych, gdzie istnieje możliwość takiego ich dopasowania i skonfigurowania, aby odpowiadały oczekiwaniom klientów. Nasz hotel położony jest w malowniczej części Polski. Dzięki temu oferujemy naszym klientom szereg outdoorowych atrakcji, które pozwolą na zrelaksowanie się i zaciśnięcie więzi między pracownikami.

Naszych gości serdecznie zapraszamy na jezioro, w sąsiedztwie, którego znajduje się nasz hotel. Jezioro Czos jest niezwykle malownicze, a dzięki sprzętom wodnym, jakimi dysponujemy, możliwe jest zwiedzenie jego brzegów w atrakcyjny sposób - jeżeli nie drogą wodną, to drogą rowerową. Dysponujemy wypożyczalnią rowerów, a wspólna wyprawa rowerowa pozwoli na zwiedzenie malowniczych zakątków Mrągowa.

Hotel Mrągowo Resort & Spa to najlepszy wybór, jeśli chodzi o Mazury.