Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Atrakcje w plenerze

Atrakcje w plenerze

TENIS ZIEMNY

hotel posiada 7 ziemnych kortów tenisowych oraz 2 korty kryte wraz z wypożyczalnią rakiet i piłek tenisowych oraz szkółką tenisa

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

nowoczesna siłownia plenerowa jest doskonałą alternatywą dla lubiących wysiłek fizyczny w otoczeniu mazurskiej przyrody

BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ

dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie: ze sztuczną nawierzchnią (zadaszone w sezonie jesienno-zimowym) oraz z naturalną nawierzchnią idealne na rodzinne i profesjonalne rozgrywki

ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW I TYROLKA DLA DZIECI

idealne miejsce dla maluchów pełnych energii

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

dla lubiących aktywnie spędzać czas i podziwiać uroki okolicy

Oferta wypożyczalni rowerów

PLAŻA, PORT I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO...

czyli to co na Mazurach najlepsze

Mazury to niezwykle malowniczy region kraju. Można znaleźć tutaj zarówno obiekty wypoczynkowe, jak i ośrodki sportowe. Właśnie tutaj, nad jeziorem Czos znajduje się Hotel Mrągowo Resort & Spa – hotel z kortami tenisowymi. Nasi goście hotelowi mogą podziwiać nie tylko wspaniałe widoki, ale również korzystać z wielu atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane.

Mazury – idealne miejsce na odpoczynek

Szereg atrakcji sprawia, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele możliwości aktynowego spędzania wolnego czasu. Hotel Mrągowo Resort & Spa posiada idealne zaplecze, jeśli chodzi o tenis – zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący znajdą tutaj odpowiednie warunki do gry.

Najlepszy hotel z kortami tenisowymi

Dysponujemy siedmioma kortami ziemnymi oraz dwoma kortami krytymi. Dodatkowo zapewniamy wypożyczalnie sprzętu niezbędnego do gry – rakiet oraz piłek tenisowych.

Dla każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę z tym sportem, przygotowaliśmy specjalną szkółkę, gdzie nauczyć się można podstaw gry. Dla aktywnych gości ceniących sobie rzeźbę swojego ciała przygotowaliśmy zewnętrzną siłownię. Odpowiedni trening na świeżym powietrzu z przepięknymi widokami to idealne rozpoczęcie dnia. Osoby lubujące się w sporcie ucieszy fakt, że również i oni znajdą miejsce dla siebie – boisko do piłki nożnej.

Hotel Mrągowo Resort & Spa dysponuje dwoma pełnowymiarowymi boiskami - jednym ze sztuczną nawierzchnią oraz drugim z naturalną murawą. Mamy również przygotowane specjalne miejsce dla naszych najmłodszych gości – zewnętrzny plac zabaw oraz tyrolka dla dzieci. Jest to idealnie miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami. Basen z piłkami, czy dużymi klockami to tylko część atrakcji, jakie na nie czekają.

Ośrodki sportowe na Mazurach

Mazury to nie tylko wspaniałe jeziora i świeże powietrze. Nasi goście mogą skorzystać z wypożyczalni rowerowej i poznać okolice Mrągowa. Jest to wybór idealny dla każdego, kto chce spędzić aktywnie swój wolny czas i poznać otaczające go tereny. Hotel Mrągowo Resort & Spa to również prywatna plaża i pomost – a tam czekają już na naszych gości kolejne atrakcje. Wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli cieszyć się w pełni dostępem do jeziora Czos.

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.