Rezerwacja
Kup Voucher
Zadzwoń
Rezerwacja

Hotel dla dzieci Mazury

Mazury – doskonały hotel dla rodziny

Hotel Mrągowo Resort & SPA to miejsce dla całej rodziny, gdzie rodzice i dzieci w każdym wieku będą czuły się swobodnie. Jako rodzinny hotel dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, aby i one mogły się bawić i nie miały czasu na nudę. Mrągowo Resort & Spa to miejsce, gdzie i dzieci, i dorośli spędzą niezapomniane chwile. Jeśli planują więc Państwo wakacje na Mazurach w rodzinnym gronie – serdecznie zapraszamy!

Hotel Mrągowo Resort - hotel dla dzieci

Dla naszych gości z dziećmi przewidzieliśmy szereg udogodnień, aby mogli oni w pełnym komforcie spędzić czas na Mazurach. W pokojach na życzenie gości jest możliwość dostawienie drewnianego łóżeczka dla niemowlęcia. W naszej hotelowej restauracji przygotowaliśmy specjalne menu dla najmłodszych. Dla wygody rodziców dysponujemy krzesełkami, które ułatwią karmienie, kącikiem zabaw oraz miejscem, gdzie dzieci będą mogły zająć się kolorowankami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, przygotowaliśmy również specjalne menu dla dzieci z alergią.

Co oferuje nasz rodzinny hotel na Mazurach?

Na basenie, na najmłodszych gości czeka brodzik oraz niewielka, rekreacyjna zjeżdżalnia. Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował Hotel Mrągowo Resort. Nasi najmłodsi goście mogą skorzystać z zabaw w Małpim Gaju, na dmuchanym statku pirackim, czy w kąciku gier - gdzie znaleźć można gry planszowe, zabawki, klocki oraz wiele innych rozrywek.

Najmłodsi mogą również oddać się kąpieli w basenie z piłeczkami i mega klockami, a także poczytać książki dla dzieci i pograć z rodzicami w rodzinne gry planszowe przygotowane przez wydawnictwo Zielona Sowa.

Dla starszych dzieci nasz rodzinny hotel na Mazurach przygotował kącik z konsolą Xbox, stół do tenisa, kręgielnie czy bilard. Na świeżym powietrzu dzieci mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów, tyrolki czy placu zabaw z trampoliną.

Hotel Mrągowo Resort & SPA to najlepszy hotel dla dzieci, jeśli chodzi o Mazury– zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Hotel dla dzieci Mazury

Dla naszych szczególnych Gości oferujemy:

 • W RECEPCJI:
  - bogato zaopatrzona przez wydawnictwo Zielona Sowa wypożyczalnia książek dla dzieci i gier rodzinny
 • W POKOJACH:
  - na życzenie Gości łóżeczko drewniane dla niemowląt

 • W RESTAURACJI:
  - specjalne menu dla dzieci
  - krzesełka do karmienia
  - kącik zabaw
  - kącik do kolorowania
  - możliwość dobrania specjalnego menu dla dzieci z alergiami

 • NA BASENIE:
  - basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią
  - brodzik dla dzieci

 • W HOTELU:
  - Małpi Gaj
  - Dmuchany Statek Piracki
  - sala zabaw z kącikiem zabaw (gry planszowe, zabawki, klocki i wiele innych), basenem z piłeczkami, mega klockami
  - piłkarzyki
  - Xbox
  - animacje dla dzieci w długie weekendy, wakacje, święta
  - stół do tenisa
  - kręgielnia
  - rzutki
  - bilard

 • NA ŚWIEŻYM POWIETRZU:
  - plac zabaw zewnętrzny z trampoliną
  - tyrolka
  - rowery dla dzieci
  - mini golf
  - strzeżona plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego
  - 7 odkrytych i 2 kryte korty tenisowe z wypożyczalnia sprzętu i szkółką 

Oferta urodzinkowa dla dzieci

Tripadvisor

tripadvisor

Drodzy Goście, Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się opinią o Państwa pobycie w naszym Hotelu na aplikacji TripAdvisor. Opinie naszych Gości są dla nas niezwykle cenne i ważne, ponieważ wykorzystujemy je w swojej pracy celem zapewnienia każdemu gościowi usług najwyższej jakości. Serdecznie Państwa zachęcamy i dziękujemy.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Drodzy Goście, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”. Osoby posiadające kartę są uprawnione do otrzymania 10% rabatu od ceny pobytu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Kartę należy okazać przy zameldowaniu w hotelu, w innym przypadku zniżka nie zostanie uwzględniona.

MojeKonferencje.pl

Sprawdź Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa**** na stronie https://www.mojekonferencje.pl

Hotel Mrągowo Resort & SPA został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość obsługi szkoleń, konferencji oraz eventów biznesowych przez portal www.mojekonferencje.pl.

Newsletter

Podając adres e-mail będą Państwo informowani o najnowszych ofertach specjalnych i promocjach.